Skip to main content

Hakkımızda

Omega Araştırma Organizasyon Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. ulusal ve uluslararası ilaç firmaları ve diğer sağlık kuruluşlarına yüksek kalitede klinik ve epidemiyolojik araştırma yönetimi sağlayan bir organizasyondur. Mart 1997’de kurulan Omega Türkiye’deki ilk Sözleşmeli Araştırma Kuruluşudur. Kapsamlı hizmet alanı ile Omega Araştırma, Faz III ve Faz IV klinik çalışmaları ve pazarlama sonrası çalışmalarda uzmanlaşmış bağımsız bir araştırma kuruluşudur.

Kuruluşumuzun üst düzey kadrosu sadece klinik çalışmaların planlanması, yürütülmesi ve izlenmesi alanlarında değil aynı zamanda veri yönetimi, veri analizi ve veri sunumu alanlarında da deneyime sahiptir. Şirket kadrosu endüstriyel ve araştırıcı perspektifi ile klinik araştırmalarda geniş deneyime sahiptir. Şirket birçok majör terapötik alanda klinik çalışmaları yönetmektedir. Diğer deneyim alanları büyük ölçekli saha çalışmalarını ve sonuç değerlendirme çalışmalarını içermektedir. Aynı zamanda Omega Araştırma ilaç firmaları ve araştırıcılar için eğitim programları da sunmaktadır. Omega Araştırma eğitim materyallerinin yanı sıra süreli ve dizi yayınlar da geliştirmekte ve yayımlamaktadır.

Değerlerimiz

Kalite

Yürütülen faaliyetler en yüksek kalite, en kısa zaman, doğru uzmanlık ve deneyimleri harmanlayarak ve hızla gelişen teknolojiyi takip ederek yapılacaktır.

Etik

Her faaliyet ulusal ve uluslararası hukuki düzenlemelere ve etik değerlere uygun olarak doğru kontrol mekanizmaları ile gerçekleştirilecektir.

Takım

Birlikte çalıştığımız sponsorların ve araştırıcıların beklentilerini karşılamak için her bir çalışanımız takım ruhunu kaybetmeden en iyi performansını gösterecektir.

Eğitim

Kalite ve verime ulaşmak için çalışanlarına gerekli olan her türlü eğitim, destek ve gereçleri sağlanacaktır.

Motivasyon

Çalışanlarımızın memnuniyetini ve üretkenliğini sağlamak ve korumak için motivasyon etkenlerinin uygulanmasının yanı sıra iş ortamının korunması ve geliştirilmesi sağlanacaktır.

Katılımcı

Faaliyet alanına giren son gelişmeler ve uygulamaları yerel ve uluslararası olaylara katılarak ve katkıda bulunarak takip edilecektir.

Sürdürülebilirlik

Kaliteyi, çalıştığı kurumlar ve insanların da en az kendisi kadar vazgeçilmez görmesi sağlanacaktır.

Mükemmeliyetçilik

Tüm faaliyetlerimizde mükemmele ulaşmak amacımızdır.