Hizmetler | Eğitim Programları

Eğitim Programları

Omega Araştırma hem ilaç firmalarına, hem de araştırıcılara eğitim programları düzenlemektedir. Araştırmaların planlanmasından yürütülmesine, analizinden makalesinin yazılmasına kadar tüm aşamalarda deneyimli eğitici kadrosu ile eğitimler vermektedir. Son 5 yılda 1000’e yakın hekime eğitimler tamamlanmıştır.

Araştırma Tasarımları/Protokol Hazırlama Eğitimi

Araştırma tasarımları, epidemiyoloji ve çalışma dokümanlarının hazırlaması konusunda uzman eğitimciler tarafından eğitim verilmektedir.
Hemen Başvur

Araştırma Sonuçlarının Yayınlanması Eğitim Programı

Araştırma sonuçlarının; makale, poster ve sunum olarak hazırlanması konularında araştırmacılara yönelik bir eğitim programıdır. 
Hemen Başvur

Temel-Orta İstatistik Analiz Eğitim Programı

İstatistiksel çıkarım, temel ve orta düzey istatistik analiz konularında deneyimli eğitimciler tarafından araştırmacılara anlatılmaktadır.
Hemen Başvur

Orta-İleri İstatistik Analiz Eğitim Programı

Temel istatistik bilgisi olan araştırıcılara, orta ve ileri konuların deneyimli eğitimciler ile anlatıldığı eğitim programıdır. 
Hemen Başvur

Uygulamalı İstatistik Analiz Eğitim Programı

Temel-Orta düzeyde istatistik analiz bilgisi olan araştırıcılar için örnek veritabanları ile birlikte interaktif şekilde deneyimli eğitimciler ve istatistikçiler ile birlikte araştırıcılara anlatılmaktadır. 
Hemen Başvur

İletişim ve Sunum Becerileri Eğitimi

Araştırmacılara yönelik olarak hazırlanan eğitim programında iletişim becerileri, çatışma, iletişimden sunuma giden yollar ve sözlü sunum teknikleri anlatılmaktadır.
Hemen Başvur