Hizmetler | Tıbbi Yazım

Tıbbi Yazım Hizmetleri

Araştırma sonuçlarının uygun şekilde sunumu, çalışmalarınızın hakettiği bilimsel yeri alması çin önemlidir.  Omega Araştırma’nın deneyimli tıbbi yazım ekibi size çalışmalarınızda destek olmaktadır.

Makale Yazımı

Çalışma protokolü ve istatistik analiz raporu kullanılarak Türkçe veya İngilizce makale ulusal veya uluslarası dergilere göre yazılır.
Hemen Başvur

Makale Revizyonu

Dergilerden gelen eleştirilere göre araştırma makaleleri içerik/dil ve istatistik açılarından revize edilerek dergilere gönderilir.
Hemen Başvur

Makale Çevirisi

Araştırma makaleleri, ana dil düzeyinde ingilizce bilen tıp doktorları tarafından ingilizce’ye çevirilir ve deneyimli tıbbi yazarlar tarafından kontrolleri yapılır.
Hemen Başvur

Bildiri Özeti Yazımı ve Gönderimi

Kongrelere gönderilmek üzere bildiri (abstract) yazımı analiz raporu kullanılarak yazılır ve kongre kurallarına uygun olarak gönderimi yapılır. 
Hemen Başvur

Poster Tasarımı ve Gönderimi

kongre kurallarına göre içeriği ve tasarımı hazırlanarak final hale getirilen poster kongre kurallarına göre basılır/gönderilir.
Hemen Başvur

Final Çalışma Raporu Yazımı

Klinik/gözlemsel Araştırmalar için final çalışma raporu (Clinical Study Report) deneyimli tıbbi yazarlar tarafından sponsor şablonlarına göre yazılır
Hemen Başvur