Klinik Araştırma İlaç Tedarik Yönetimi

Klinik Araştırmalar İlaç Tedarik Yönetimi

Klinik araştırmalarda, araştırma ürünü dışındaki ilaçların (Concomitant medication) temini ve merkezlere gönderimin organizasyonu, Omega İlaç Deposu ve deneyimli Omega ekibi tarafından organize edilerek, çalışma merkezlerine gönderim işlemlerine destek olmaktadır. Omega İlaç deposundan, merkeze teslim edilene kadar her aşaması takip edilebilen sistem ile, çalışma hastalarına merkeze gitmeden önce kullanacağı ilaçlar teslim edilmekte, klinik araştırma ilacının hastanede kullanımı yan etkiler için kullanılması gereken ilaçlar veya kurtarma ilaçlarının (Rescue medication) da temini ve yönetilmesi Omega Araştırma tarafından yapılmaktadır. 

İlaç Temini

Araştırma kapsamında hastalara gerekebilecek ilaç/serum gibi tedavileri önceden belirleyerek, çalışma gönüllülerine merkeze gitmeden önce tedarikleri yapılır.
Hemen Başvur

Kargo ile Gönderim

Merkezlere ilaçların/serumların gönderimi uygun koşullarda gönderimleri yapılır, ve gönüllülere en uygun şekilde ulaşmaları sağlanır. 
Hemen Başvur

Acil ilaçlar için merkeze günlük ilaç temini

Aynı gün kullanılması gereken, yan etki veya kurtarma ilaçları için merkezlerin bulunduğu şehirden günlük ilaç/serum temini organizasyonu yapılır.
Hemen Başvur