Hizmetler | Klinik Araştırma Materyali Depolama ve Gönderim

Klinik Araştırma Materyali Depolama ve Gönderimi

Türkiye’nin 2003 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin ilk klinik araştırmaya özel materyal deposu olarak hizmet vermektedir. Omega Araştırma’nın deposu aynı zamanda Sağlık Bakanlığı’ndan bir araştırmanın ilaç depolama ve gönderim ihalesini kazanan Türkiye’deki ilk ve tek depodur. Omega Araştırma’nın kazandığı ihale ile 340.000 adet ilaç 81 ildeki 227 merkeze gönderilmiştir. Omega deposunun web sitesini daha fazla bilgi için inceleyebilirsiniz.

Omega Depo Web Sitesi

TİTCK İlaç İthal İzni İşlemleri

Klinik araştırmada kullanılacak ilaçların yurtdışından ithalat başvuruları Omega Araştırma tarafından yapılarak tamamlanmaktadır.
Hemen Başvur

Gümrükten İlaç Çekim İşlemleri

Yurtdışından gönderilen ilaçlar ve ilaç dışı malzemelerin gümrükten çekim işlemleri deneyimli Omega lojistik ekibi tarafından tamamlanmaktadır. 
Hemen Başvur

Araştırma Materyali Depolama

Omega deposuna ulaşan araştırma malzemeleri uygun saklama koşullarında ve en üst düzeyde güvenlik standartlarında saklanmaktadır. 
Hemen Başvur

Araştırma Materyali Dağıtımı/Gönderimi

Merkezlerin ihtiyaçları doğrultusunda araştırma materyali merkezlere ilaçların saklama koşullarına uygun olarak merkezlere iletilir. 
Hemen Başvur

Araştırma Materyalinin Merkezlerden Toplanması

Kullanılmayan araştırma materyali merkezlerde toplanarak Omega deposunun karantine bölümünde imha edilene kadar uygun koşullarda bekletilir.
Hemen Başvur

Araştırma Malzemesi İmha İşlemleri

Kullanılmayan Araştırma Materyalinin imha edilmesi için gerekli izinleri Sağlık Bakanlığı’ndan alındıktan sonra imha edilir ve imha sertifikası destekleyiciye iletilir.
Hemen Başvur